GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / 11 OYUNCU İLE ANLAŞTILAR!

11 OYUNCU İLE ANLAŞTILAR!

Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıkları öncesi kadrosuna Onur Baygur, Berkay Burak Aygün ve Samet Demirok’u kadrosuna kattı.

2017-2018 Sezonu öncesi transfer çalışmalarını gizlilik içersinde yürüten Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı, geçtiğimiz zaman içerisinde 8 oyuncu ile anlaşma sağlarken, yeni sezon hazırlıkları öncesi koç Murat Yolcu’nun raporu doğrultusunda 3 yeni ismi daha kadrosuna kattı. Sezona play-off hedefiyle başlayacak olan Bolunun dev adamları bu doğrultuda yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendirdi. Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı, 8 oyuncunun yanı sıra Onur Baygur, Berkay Burak Aygün ve Samet Demirok ile anlaşma sağladı.

ŞAMPİYONLUK YAŞAMAYA GELDİK

Transferleri hakkında açıklamalarda bulunan Onur Baygur, Berkay Burak Aygün ve Samet Demirok “Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımının başarısı için elimizden geleni yapacağız. İnşallah iyi bir sezon geçiririz. Buraya şampiyonluk yaşamaya geldik” ifadelerini kullandılar.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir