GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / 23 branşta spora devam

23 branşta spora devam

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 81 ilde her yıl düzenlediği Ücretsiz Yaz Spor Okulları Bolu İl Spor Merkezleri ve Engelli Spor Merkezi’nde “Sağlıklı Bir Yaşam Mutlu Bir Gelecek İçin Bu Yaz Spor Zamanı” sloganı ile toplam 23 branşta, 5-18 yaş arası çocuk ve gençlere hizmet veriliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem şunları söyledi: “Her geçen yıl artan sporcu sayısı ve bunun yanı sıra çoğu ile göre imkânları mükemmele yakın olan Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen yaz spor okullarına 2014’te 2073 olan sporcu sayısı %100 e yakın artış ile bu yıl hedefimiz olan 4055 kişiye ulaştı ve bu hedefimize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yüzme branşı haricindeki tüm spor dallarının ücretsiz olduğu yaz spor okullarımızda halen devam etmekte olan branşlarımız; Atıcılık, atletizm, badminton, basketbol, bisiklet, bocce, boks, cimnastik, eskrim, güreş, halk oyunları, halter, hentbol, hokey, judo, karate, kick boks, masa tenisi, muay thai, taekwondo, ,tenis, voleybol, ve yüzme branşlarına kayıt yaptırılabilecek. Tüm sporcularımıza ailelerine ve antrenörlerimize bu başarımızdan dolayı teşekkür ederim.”

Uğur BALABAN

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Malok

TFF 1.Ligde 2.haftanın hakemleri açıklandı. Buna göre Adana Demirspor-Boluspor maçında Emre Malok düdük çalacak. Alınan …

Abdullayev ve Muhammet Raşit Boluspor’da

Beypiliç Boluspor Araz Abullayev ile 1+1, Muhammet Raşit Yöndem ile ise 4 yıllık sözleşme imzalayarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir