ANA SAYFA / Manşet / 3 Yaşından Sonsuza…

3 Yaşından Sonsuza…

Ayşegül Ayata Aktürk idaresindeki Bolu Spor Akademi Tenis Kulübü değişik tekniklerle 3 yaşından itibaren tenis severlere kendilerini geliştirme imkanı sunuyor.

Yaş grupları, performans değerlendirmeleri, yarışmacı gruplara göre sporcular haftanın 2-3 ya da 4 günü antrenman programlarına tabi tutuluyor. Çocuk, genç ve büyük grupları yaklaşık 5 aydır çalışmalarına devam ediyor.

Kendi tesislerini çok yakında faaliyete geçireceklerini söyleyen  Ayşegül Ayata Aktürk sitemize yaptığı değerlendirmede kısa bir süre saha Atatürk Orman Parkı kortlarını kullanacaklarını ifade ederek şu ifadeleri kullandı: “Eğitimlerine katılan sporcularımız kendilerini tanıma fırsatı bulacaklar. Ağustos ayında Antalya’da tenis kampımız olacak. Bu kampta sporcularımız toprak kortta çalışma şansına sahip olacaklar. Verimli bir çalışma olacak. Bazı sporcularla ben de karşılıklı oynayacağım. Sporcularımızı turnuvalara götüreceğiz. Bolu’da uygulanmayan farklı tekniklerle başarılar yakalayacağız. Bolu’ya teniste yenilikler getiriyoruz. Daha önce beden eğitimi yüksekokulunda aldığım antrenörlük ve eğitici kimliklerimi kullanacağım. Çocuklara eğlenirken ve oynayarak tenis öğreteceğiz.”

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

5’te 0!..

Boluspor altyapı takımları hafta sonunda rakipleriyle oynadığı 5 maçı da kaybederek “0” çekti. Spor Toto …

1-1’lerini Üzmediler!

TFF 1. Lig’in 5. haftasında Giresunspor ile Fatih Karagümrük 1-1 berabere kaldı. Stat: Giresun Atatürk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir