GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / 5 Sporcumuz Terfı̇ Etti

5 Sporcumuz Terfı̇ Etti

Wushu Kung Fu Duan sınavlarına katılan 5 sporcumuz Wushu 1. Duan derecesine yükseldi.

Önceki gün Sakarya Serdivan Spor Salonu’nda Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu faaliyeti olarak düzenlenen Duan Ustalık Derece Sınavlarında 08.00 – 10.00 saatleri arasında yapılan kayıtların ardından, saat 11:00 itibariyle uygulama (Temel teknikler, Kombinasyon, 360 dereceli açılar, Sanda ,Tao Dayanıklılık sınavı düzenlendi. Gerçekleştirilen yazılı ve uygulamalı sınavlara katılan ilimiz sporcuları İlker Akbayır, Abdullah Yirmili, İpek Doruk, Aybars Başar ve Burak Coşgun 1. Duan derecesine terfi etti.

Akbayır 1.Dan Deresı̇ne Terfı̇ Ettı̇

İlimiz Karate ve Wing Tai sporcularından birçok branşta hakemlik görevlerini de yürüten İlker Akbayır ilimizde düzenlenen Karate Dan Sınavlarında başarılı olarak 1. Dan Siyah Kemer derecesine terfi etti. Karate’de Antrenörlüğünü Emrah Sarıcaer’in yaptığı İlker Akbayır, elde etmiş olduğu derece ile ilimizden 1. Kademe Antrenörlük Kursuna katılmaya, dan diploması almaya ve Karate hakemlik eğitimlerine katılmaya hak kazandı.

Uğur BALABAN

Bunlar da var!

Masterchef Eray’dan Boluspor Süprizi!

Bolu’nun ve Boluspor’un adını TV8’de yayınlanan Masterchef Türkiye programında sık sık gündeme getiren Eray Aksungur …

Maçın Hakemi Sağlam

TFF 1. Lig’in 6. Haftasında oynanacak olan maçların hakemleri belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Balıkesirspor-B.Boluspor …

One comment

  1. İlker Akbayır ve diğer sporcularımızı tebrik ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir