GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / ACI KAYBIMIZ…

ACI KAYBIMIZ…

Yıllarca Boluspor’a futbolculuk ve teknik heyet olarak hizmet veren 67 yaşındaki Çetiner Erdoğan, saat 12.45’de tedavi gördüğü Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesinde hayata gözlerini yumdu.

Milli Eğitim Ders Araçları Şube Müdürlüğünden emekli olan 67 yaşındaki 2 çocuk babası olan ve yıllarca Bolusporda futbolculuk yapan, kırmızı beyazlı camiadan hiçbir zaman uzak kalmayan son olarak ta Boluspor Gençlik ve Geliştirme Merkezi Teknik Sorumlusu olarak görev yapan Çetiner Erdoğan, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak vefat etti.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Ankara Onkolji Hastanesinde tedavi görürken, Cuma günü Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesine sevki yapılan Çetiner Erdoğan bu gün saat 12.24’de hayata gözlerini yumdu.

Kaynak: Olay Gündem Gazetesi

Bunlar da var!

TFF’DEN AMATÖR MÜSABAKA AÇIKLAMASI

Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Yönetim Kurulu tarafından coronavirüs tedbirleri kapsamında amatör müsabakalarla ilgili bilgilendirme yapıldı. Türkiye …

MUHABİRİMİZ BALABAN’IN ACI GÜNÜ

Sitemiz kurucularından spor muhabiri Uğur Balaban’ın babası Mükerrem Balaban tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Mükerrem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir