GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Amatör kulüplere 85 bin liralık yardım

Amatör kulüplere 85 bin liralık yardım

Bolu İl Özel İdaresi tarafından Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na bağlı kulüplere 85 bin TL’lik spor malzemesi yardımı yapıldı.

Bolu İl Özel İdaresi tarafından Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na bağlı kulüplere 85 bin TL’lik spor malzemesi yardımı yapıldı. Spor malzemeleri, GHSİM’ne bağlı çeşitli yaş kategorilerinde ve amatör takım olarak faaliyet gösteren, atletizm, badminton, bisiklet, boks, kick boks, taekvondo ve tenis takımlarına da verildi.

Karaçayır Spor Kompleksi’nde bulunan kapalı tenis kortunda düzenlenen törene Bolu Valisi Aydın Baruş, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Fahri Tetik, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  Başkanı Zekeriya Gökmen, TFF İl Temsilcisi Cemalettin Metin, protokol üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ,spor kulüplerinin yetkilileri ve sporcular katıldı.

İl Müdürü Şahin Ertem törende yaptığı konuşmada, ”Amatör spor kulüplerinin çok önemli bir toplumsal görevi yerine getirdiğini belirterek, “sporda geleceğin yeteneklerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasında kilit bir görevi olan amatör spor kulüplerine destek olmak bizim önceliklerimiz arasında. Sporcularımızın çalışma koşullarını iyileştirerek sporun yaygınlaştırılması yoluyla onların hem kötü alışkanlıklardan uzak tutulmasına hem de geleceğin sporcularının yetiştirilmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de yardımlarımız daha da genişletilerek devam edecektir. Törene katılan başta Valimiz Sayın Aydın Baruş olmak üzere özellikle İl Özel İdaresi, İl Genel Meclisi, tüm protokol üyelerine ve spor kulüplerine teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Malok

TFF 1.Ligde 2.haftanın hakemleri açıklandı. Buna göre Adana Demirspor-Boluspor maçında Emre Malok düdük çalacak. Alınan …

Abdullayev ve Muhammet Raşit Boluspor’da

Beypiliç Boluspor Araz Abullayev ile 1+1, Muhammet Raşit Yöndem ile ise 4 yıllık sözleşme imzalayarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir