GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Amatör Spor haftası start aldı

Amatör Spor haftası start aldı

Spor faaliyetlerine bireyleri özendirmek ve amatör spor dallarının tanıtımlarının yapılması amacıyla düzenlenen Amatör Spor Haftası dün yapılan açılış töreni ile start aldı.

Tüm Türkiye’de aynı tarihlerde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri ile ASKF Başkanlıkları eşgüdümünde hazırlanan programla kutlanan, Amatör Spor Haftası’nın Bolu’da açılışı, dün saat 15.30’daki Açılış Yürüyüşüyle yapıldı. Yürüyüşte Bolu Vali Yardımcısı Mustafa ÖZSOY, Bolu Belediye Başkanı Alaattin Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem, daire amirleri, antrenörler ve binlerce sporcu yer aldı. Dev Türk Bayrağı ve Atatürk posteriyle birlikte sporcular Anıtpark’a yürüdü. Sporcu, öğrenci, spor kulübü temsilcileri ve antrenörlerin katılımıyla Belediye Önü’nden başlayan yürüyüş, Anıtpark’ta düzenlenen törenle devam etti. İstiklal Marşı okunması, Saygı Duruşu ve halk oyunları gösterilerinin ardından program, Kent Meydanında düzenlenen farklı spor aktiviteleri ve kurulan stantlarda yapılan spor dalları tanıtımlarıyla tamamlandı. Programa Bolu halkı büyük ilgi gösterdi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Liglere Milli Ara

Milli Takımın UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ve Sırbistan ile oynayacağı maç nedeniyle haftasonunda oynanacak maçlar …

Giresun-Bolu Maçı Hangi Kanallarda?

TFF 1.Ligin 4.haftasında oynanacak olan maçların naklen yayın programı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Giresunspor-Boluspor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir