Pazar , Nisan 11 2021
GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / Arif Morkaya’dan 70 aileye gıda yardımı

Arif Morkaya’dan 70 aileye gıda yardımı

Bolusporlu oyuncu Arif Morkaya, ‘Dayanışma Günleri’ yardım kampanyası kapsamında 70 ailenin 2 aylık gıda paketi ihtiyacını karşılayacağını açıkladı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in yine sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıya başta ünlü futbolcular olmak üzere spor ve sanat camiasından büyük destek geldi. Haluk Levent’in “Oyuncusundan sporcusuna, müzisyenine kadar tüm ünlü dostlarıma sesleniyorum! Ben sizlerden daha hayırsever değilim. Sadece daha koordineliyim. Gün dayanışma günüdür! Bireysel değil hep birlikte hareket edelim. Sizi seviyoruz ve bekliyoruz” paylaşımının ardından gerek ülkemizi yurt dışında temsil eden gerekse Türkiye’de forma giyen, görev yapan futbolcu-sporcular art arda paylaşımda bulunarak kampanyaya destek verdiler.

Koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşlar için ünlü isimler yardım kampanyaları düzenliyor. ‘Dayanışma Günleri’ olarak adlandırılan bu yardım kampanyasına, Boluspor’un genç orta saha oyuncusu Arif Morkaya da katkıda bulundu. Başarılı futbolcu, 70 ailenin 2 aylık gıda ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti. Ünlü şarkıcı Haluk Levent sosyal medya hesabından, “Boluspor oyuncusu sevgili Arif Morkaya aradı. Dayanışma günleri kapsamında 70 ailenin 2 aylık gıda paketi ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti. Teşekkürler Arif Morkaya. Cansın!” paylaşımında bulundu.

Umut ve Emre’den 270 aileye destek

​​​​​​​Boluspor’da yıldızı parladıktan sonra Bursaspor’dan sonra Fransa’ya transfer olan Cengiz Umut Meraş ve Sivasspor’un yıldızı Emre Kılınç dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelerinin ihtiyaçlarını karşılayacaklarını açıkladı. Yıldız futbolcu Cengiz Umut Meraş sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Birlikte olduğumuz sürece aşamayacağımız hiçbir şey yoktur! 200 ailenin gıda ihtiyacını karşılıyorum. Bu güzel dayanışmada siz de var mısınız? ” diyerek attığı twit ile milli futbolculara yardım için davet gönderdi. Futbolcular arasındaki bu akım Türk halkının ne kadar yardımsever olduğunu gözler önüne serdi. Cengiz Umut Meraş’ın bu paylaşımın altına ünlü ve yardımsever sanatcı Haluk Levent ise “Fransa Le Havre takımında oynayan sevgili @umutmeras77 aradı. Dayanışma Günleri” için 200 ailenin gıda paketi ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti. Teşekkürler Umut! Ülen söz bir gün maça geleceğim!” dedi.

Emre de açıkladı

Boluspor’dan Sivasspor’a giderek bu sezon gösterdiği performansla transferin gözdeleri arasında olan Emre Kılınç’da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türkiye’de 70 ailenin 2 aylık gıda ihtiyacını karşılayacağını belirtti. Ünlü sanatçı Haluk Levent sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Sivasspor’dan Emre Kılınç beni aradı. Dayanışma günleri kapsamında tam 70 ailenin 2 aylık gıda paketi ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti. Teşekkürler Emre Kılınç. Cansın” sözleriyle ünlü futbolcunun da dayanışma günlerine katıldığını duyurdu.

Uğur BALABAN

Bunlar da var!

12 Eksikle 3 Puan

TFF 1.Ligin 10.haftasında 12 eksikle sahaya çıkan Beypiliç Boluspor sahasında ağırlandığı Ankaraspor’u 2-0 yenerek bu …

Beypiliç Boluspor’da Trafik Sıkışık

Ligde zor günler geçiren Beypiliç Boluspor’u milli maç arasından sonra çok zorlu ve sıkışık bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir