GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / BADMİNTONCULAR BOLU’DA

BADMİNTONCULAR BOLU’DA

Badminton Federasyonu ile Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 1. Kademe Badminton Antrenör Kursu 60 kişinin katılımıyla tamamlandı. Eğitimde Bolulu antrenörler de yer aldı.

Badminton Federasyonu İl Temsilcisi Ceyhun Öktem, Adana’da son yıllarda badminton sporunda okullar ve kulüpler düzeyinde önemli gelişmeler yaşandığını, açılan yeni kursla antrenör açığını giderildiğini söyledi. Kiremithane Endüstri ve Teknik Meslek Lisesi’nde gerçekleştirilen eğitimin Badminton Federasyonu Eğitim Kurulu Üyesi Ramazan İmamoğlu tarafından verildiğini ifade eden Öktem, şöyle devam etti:“Kentimizde büyük gelişme gösteren badmintonda yeni antrenörlerle patlama yaşandı. Kursa Adana’nın yanı sıra, Kahramanmaraş, Osmaniye, Mersin, Malatya, Hatay, Gaziantep, Kars, Giresun, Bolu, Burdur, Niğde, Samsun, Mardin ve Şanlıurfa’dan 60 kursiyerin katılımıyla sona erdi. Spor camiamıza katılan antrenörlerimize yapacakları işlerde başarı ve kolaylıklar diliyorum. Kurs için ilimizde bulunan kursiyerlere Adana konukseverliğini gösterdik.”

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir