GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / Bafralı gençler Bolu`da

Bafralı gençler Bolu`da

Bafra Mevlaanspor’un U 17 – 19 A – Genç Futbol takımında oynayan Sefa Akça ile Melih Tokgözal Boluspor’un daveti üzerine Bolu’ya geldiler.

Bafra Mevlaanspor’un U 17 – 19 A – Genç Futbol takımında oynayan Sefa Akça ile Melih Tokgözal’a Türkiye PTT Birinci Ligi Ekiplerinden olan Boluspor’un daveti üzerine Bolu’ya geldiler. Bafra Mevlanaspor’un U 17 – 19 A – Futbol takımında göstermiş oldukları etkili performanstan dolayı Türkiye PTT Birinci Ligi Ekiplerinden olan Boluspor’un kendi alt yapısında denemek için öncelikle Bafra Mevlanaspor Kulübü ve Alt Yapı Sorumlu Antrenörlerinden Levent Kılıç ile temasa geçerek bu iki önemli genç futbolcuyu denenmek amacıyla davet etti. Daha önce Türkiye Süper Ligi ekiplerinden K.D.Ç Karabükspor ve TFF Birinci Ligi ekiplerinden Altınorduspor tarafından yakın takip edilen bu iki yetenekli genç futbolcuyu Bafra Mevlanaspor Kulübü Boluspor’un daveti üzerine Bolu’ya’ gönderdi. Bafra Mevlanaspor Kulübü Başkanı Servet Şengül, Başkan Yardımcısı Arif Öztürk, Genel Sekreter Abdullah Uyar,Alt Yapı Sorumlu Antrenörü Levent Kılıç ve genç yetenekli futbolcuların aileleri başarılar dileyerek Bolu’ya’ gönderdi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Liglere Milli Ara

Milli Takımın UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ve Sırbistan ile oynayacağı maç nedeniyle haftasonunda oynanacak maçlar …

Giresun-Bolu Maçı Hangi Kanallarda?

TFF 1.Ligin 4.haftasında oynanacak olan maçların naklen yayın programı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Giresunspor-Boluspor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir