GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / BELEDİYESPOR BASKET TAKIMINA TAZE KAN

BELEDİYESPOR BASKET TAKIMINA TAZE KAN

2017-2018 Sezonu öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Bolu Belediyespor Basketbol Takımı, koçun verdiği rapor doğrultusunda prensipte anlaşma sağladığı Efe Ayberk Kayalar ve Hakan Şanlı ile anlaşma sağladı.

Yeni sezon öncesi transferleri kamp dönemine yetişmeyi hedefleyen Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Şubesi, birçok oyuncu ile görüşmelerini sürdürüyor. Daha önce kadrosuna kattığı Serhat Doğanay, Gökhan Talu Yağan’dan sonra çalışmalarını hızlandıran yönetim geçtiğimiz gün Efe Ayberk Kayalar ve Hakan Şanlı ile anlaşma sağladı. Basketbol Şubesi transferleri kamp dönemine yetiştirmeyi hedefliyor.

İNŞALLAH ÜST LİGE ÇIKARIZ

Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımına transferi hakkında açıklamalarda bulunan Efe Ayberk Kayalar, “Bu sezon Bolu Belediyespor Boluspor’un başarısı için ter dökeceğim. Hocamızın bana olan güvenini boşa çıkartmayacağım. Bu sezon iyi şeyler yapmak istiyorum. Bana güvenenleri mahcup etmemek istiyorum. İnşallah bu sene takım olarak iyi çalışıp, sezon sonunda bir üst lige çıkarız” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

İkinci yeni transfer Hakan Şanlı ise, “Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımını yakından takip ediyordum. Buraya transferimde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. İnşallah yeni sezon hepimiz için hayırlı olur” diye konuştu.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir