GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / BEŞİKTAŞ OTELİ’NİN YAPIMINA BAŞLANIYOR

BEŞİKTAŞ OTELİ’NİN YAPIMINA BAŞLANIYOR

Beşiktaş’ın Gerede Esentepe’de kiraladığı otelin yenileme çalışmalarının en kısa sürede başlatılarak bahar aylarında hizmete açılacağı Belediye Başkanı Allar tarafından duyuruldu.

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın Gerede’de kamp tesisi yapmak için kiraladığı Esentepe Otel’in yenileme çalışmalarının en kısa sürede başlatılacağını Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, sosyal medya hesabından duyurdu. Başkan Mustafa Allar sosyal medya hesabından otelin revizyon projesi görsellerini paylaşarak şu ifadeleri yazdı:

“Beşiktaş Kulübünün kiralamış olduğu Esentepe Otel’in yenileme çalışmaları Royal Home Proje-İnşaat Ltd. Şti. tarafından yapılması onaylandı. Çalışmalar en kısa sürede başlayacak ve bahar aylarında tamamlanarak hizmete girecek. Royal Home Proje-İnşaat Ltd.Şti Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serkan Kartal’a, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman’a, HSK Başkanımız Sayın Mehmet Yılmaz’a ve Bolu Milletvekilimiz Sayın Fehmi Küpçü’ye teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun.”

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir