GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Beşiktaşlılar’dan Ramazan Kolisi!

Beşiktaşlılar’dan Ramazan Kolisi!

Bolu Çarşı Grubu tarafından yardıma muhtaç aileler için özel olarak hazırlanan Ramazan kolileri ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Bolu Beşiktaş Taraftarları örnek bir tutum sergileyerek ihtiyaç sahiplerine yapacakları Ramazan  paketlerinin fotoğrafını paylaşarak yardım verme anı fotoğraf ve videolarına yer vermeyeceklerini ifade ettiler. Koronaviürüs nedeniyle insanlar evlerine kapandı. Birçok işletme alınan tedbirler kapsamında süreçte kapatıldı. ÇARŞI BOLU üyeleri arasında oluşturdukları bütçe ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya başladı.

“ZORLU SÜRECİ KENETLENEREK AŞACAĞIZ”

Bolu Beşiktaş taraftarları tarafından yapılan açıklamada, “Ülkenin birlik ve beraberliği her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğuna vurgusu yapıldı Zorlu süreci kenetlenerek aşacağız. Sağlık çalışanlarımız tedavi sürecinde fedakârca çalışıyor. Güvenlik güçlerimiz alınan tedbirlerin uygulanması noktasında özverili. Sivil toplum kuruluşları, devletin yetkili organları, belediyeler bu süreçte dayanışma içerisinde hareket ediyor. ÇARŞI BOLU olarak bizler de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırladığımız gıda paketlerinin dağıtımını yapıyoruz. Zorlu süreci omuz omuza hareket ederek aşacağız” ifadelerine yer verildi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Sağlam

TFF 1. Lig’in 6. Haftasında oynanacak olan maçların hakemleri belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Balıkesirspor-B.Boluspor …

Hakemlik Kursu Düzenlenecek

Türkiye Karate Federasyonu ve Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunde ilimizde Karate Aday Hakem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir