GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / BİSİKLETLİLER MENGEN’DEYDİ

BİSİKLETLİLER MENGEN’DEYDİ

Mengen Belediyesi, Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği ve AİBÜ Genç TEMA ortaklığıyla Mengen’de bisiklet turu düzenlendi.

Mengen Belediyesi ve Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği (TABİAD) tarafından ilçede bisiklet turu düzenlendi. Tura Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu üyesi öğrenciler ve Mengenli bisikletseverler de katıldı. Mengen Şirinyazı Göletinden başlayıp Mengen merkezde sona eren 25 km bisiklet parkurunun bitiminde Mengen Belediyesi tarafından Mengen Belediyesi Kültür Evinde TABİAD, AİBÜ Genç Tema Topluluğu ve Mengen’deki katılımcılara yemek ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Bisiklet turuna katılan Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut katılımcılara teşekkür ederek ilçede bu gibi etkinlikleri daha sık görmek istediğini dile getirdi. Etkinlik organizasyonunu sağlayan TABİAD üyeleri de Başkan Bulut’a teşekkür ederek etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Belediye Başkanı Turhan Bulut ayrıca, bisiklet turu boyunca sürüş güvenliği ve trafiği sağlayan Mengen İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne, Mengen Jandarma Komutanlığı’na, Mengen İlçe Devlet Hastanesi Sağlık görevlilerine teşekkür etti.

Bulut ALTUNDAL

Kan

Bunlar da var!

ESKİCİOĞLU’NDAN BOLU HALKINA ÇAĞRI

Türkiye Basketbol 2.Liginde mücadele eden Bolu Belediyespor Boluspor, Cumartesi günü oynayacağı Lokman Hekim Fethiyespor maçı …

RESMİ İMZAYI ATTILAR

Spor Toto 1. Lig’de ilimizi temsil eden Boluspor, ara transfer döneminin son gününde iki yabancı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir