GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / BOLU BELEDİYESPOR, ERTEM’İ ZİYARET ETTİ

BOLU BELEDİYESPOR, ERTEM’İ ZİYARET ETTİ

Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Alemdar ve Yönetim Kurulu Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Engin Alemdar ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, Basketbol Şube sorumlusu Sayın Hakan Özsoy, Gölcük Tabiat Parkı sorumlusu Mazhar Bozoğlu, Amatör Şubeler sorumlusu Erdem Yılmaz ve Sportif Direktör Faik Mert Dönmez, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.
Spor Şube Müdürü Ramazan Demir ve Tesisler – İşletmeler – Yatırımlar Şube Müdürü Sadık Öztürk’ün de hazır bulunduğu ziyarette Bolu’nun “Spor Kenti” olma hedefi yolunda yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı. Bunun yanı sıra Ağustos ayında başlayacak yeni sezon hazırlıkları öncesi Kulüp Başkanı Engin Alemdar ile yapılan istişare de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporun her dalında mücadele eden sporculara destek verildiği ve verileceği belirtildi.
Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Şahin Ertem ziyarette, 2017-2018 sezonunda 1.lig’de mücadele edecek olan Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı ile 2.lig’de mücadele edecek olan Bolu Belediyespor Boluspor Erkek Basketbol takımının, yeni yönetim ile bir üst lige çıkacağına inandıklarını dile getirdi. Ertem ayrıca, ziyaretlerinden dolayı Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Alemdar ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir