GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / BOLU BELEDİYESPOR’DA ALEMDAR DÖNEMİ

BOLU BELEDİYESPOR’DA ALEMDAR DÖNEMİ

2016-2017 Sezonu sonrası Kongre kararı olan Bolu Belediyespor Yönetim Kurulu, Cuma günü kongresini Kulüp tesislerinde gerçekleştirdi. Çoğunluğun sağlandığı kongrede tek liste olarak seçime giren Engin Alemdar’ın listesi Bolu Belediyespor Kulübünün yeni Başkanı ve yeni Yönetimi seçildi.

 

GÖKDEMİR “BİRÇOK MİLLİ SPORCU VE ANTRENÖRE SAHİBİZ”

Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Basri Gökdemir ise kongrede yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Gökdemir “Bolu Belediyespor Kulübü bünyesinde Voleybol, Basketbol, Hokey, Hentbol, Bocce, Atletizm gibi 15 branşta faaliyet gösteren ve içinde birçok milli sporcu ve antrenöre sahip olan bir kulübümüzdür. Sahip olduğu kaynakları Bolunun Spor Turizmi noktasında spora ve sporcuya aktaran, her alan kendi kendine yeten bir kulüp haline getirmeye çalıştığımız Bolu Belediyespor Kulübünde, yeni bir vizyon, yeni bir heyecan, yeni bir sinerji gelmesi açısından uzun dönemdir görev yaptığımız kulübümüzde son iki sezondur da beraber çalıştığımız Engin Alemdar arkadaşımızın Başkanlığında kurulan Yeni Yönetim Kuruluna şahsım ve yönetim kurulum adına önümüzdeki süreçte sportif başarılar diliyorum” diye konuştu.

ALEMDAR “BU BİR BAYRAK YARIŞI”

Bolu Belediyespor’un çiçeği burnunda yeni kulüp başkanı Engin Alemdar ise yeni göreve gelen yönetim kurulu adına yaptığı konuşmada iseBu bir bayrak yarışı, aldığımız bu başarılı bayrağı daha göklere taşımak için yeni yönetimimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Öncelikle bu zamana kadar Bolu Belediyespor Kulübünü bu seviyelere getiren Kulüp Başkanımız Basri Gökdemir ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederim. Geçmiş Yönetimimizin bu zamana kadar yükselttiği çıtayı daha yukarılara taşımak için Yeni Yönetimimizle birlikte daha çok çalışarak Bolu Belediyespor Kulübünü daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Kongremiz Bolu’ya ve Bolu Spor camiasına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BOLU BELEDİYESPOR YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Engin Alemdar

Kazım Konak

Süleyman Özbağ

Erdem Yılmaz

Haluk Yerlikaya

Hakan Özsoy

Mazhsar Bozoğlu

M.Cem Bozkurt

Batuhan Erbay

bolubelediyespor.com

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir