GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / BOLU DÜNYA 2’İNCİSİ OLDU

BOLU DÜNYA 2’İNCİSİ OLDU

Bolulu Paralimpik Milli Okçu Ömer Aşık Çin’de düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda Dünya 2.si olarak Türk Milli Marşı’nı okutmayı başardı. Aynı şekilde Bayanlarda Merve Nur Eroğlu da Dünya 2.si oldu.

Dünya 2.si sporcumuz Ömer Aşık müsabakalar sonrası yaptığı açıklamada, “Bugün o kadar güzel bir günkü hayatımda tarifi olmayan duyguları yaşama fırsatım oldu. Ilk başta W1 takım olarak madalya mücadelemizi Dünya Şampiyonu olarak ilk etabı tamamladım. Bireysel madalya mücadelemde ise maalesef 1 sayı farkla kaybederek W1 kategorisinde Dünya 2. Olarak Bir şampiyonayı tamamladık. Bu yarışmada da diğerlerinde olduğu gibi bir çok ders çıkardık kendimize. W1 takım arkadaşlarım Naci Serap Yenier ve Yiğit Caner Aydın a çok teşekkür ederim o kürsüde İstiklal Marşımızı söyletme imkanımız oldu. Hep birlikte inşallah bu yarışma olduğu gibi nice Dünya rekorları ve madalyalar için mücadeleye devam edeceğiz” dedi.

Barış GÜZELTÜRK

 

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir