GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Bolulu Arkın Santraya Çıktı

Bolulu Arkın Santraya Çıktı

Bolulu emekli öğretmen Fikret Doğanöz’ün torunu Arkın Oktürk (8) Süper Ligde önceki gün oynanan Beşiktaş-İstiklal Mobilya Kayserispor maçı öncesi futbolcularla birlikte seremoniye çıktı.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan’ın daveti üzerine Vodafone Park’ta yerini alan küçük reklam yıldızı Arkın Oktürk, maç öncesi Beşiktaş ve İstikbal Mobilya Kayserispor’lu futbolcularla birlikte İstiklal Marşı’nı okudu. Alınan bilgiye göre Arkın ve seremonide yer alan diğer çocuklar maçtan 2 saat önce Beşiktaş Kulübü tarafından alındıktan sonra eğlenceli anlar yaşadılar ve oyunlar oynayarak mutlu bir gün geçirdiler.

Birçok reklamda oynadı

Bir reklam ajansına bağlı olarak çalışan minik yıldız daha önce Bruno Burun Spreyi, Soobe, Sütaş,  Teknosa, Turkcell gibi firmaların reklamlarında oynadı. Beşiktaş’ın 4-1’lik galibiyeti üzerine Arkın stadyumdan oldukça mutlu ayrıldı.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

EN ERKEN HAZİRAN BAŞINDA

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamada, “Takımlarımızın hazırlık süreci de göz önünde bulundurulduğunda liglerimiz en …

Hakemlerden 66 Aileye Destek

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Bolu Şubesi, koronavirüs sebebiyle maddi sıkıntılar yaşayan ailelere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir