GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / BOLUSPOR KALECİSİZ KALDI

BOLUSPOR KALECİSİZ KALDI

Boluspor yıllar sonra ilk kez büyük bir kaleci krizi ile karşı karşıya kaldı. Geçen sezon Boluspor kadrosunda yer alan 3 kalecinin de sözleşmesi sona erdi. Kale için düşünülen tecrübeli isimler ise birer birer başka takımlarla anlaşmaya başladı.

Sezona Soner Şahin, Erdi Yokuşlu ve Melih Ağa gibi 3 profesyonel kaleci ile başlayan Boluspor 2017-2018 sezonu öncesinde tarihinin en büyük kaleci krizi ile sarsıldı. Kırmızı-beyazlılarda ilk olarak Soner Şahin süresiz kadro dışı bırakıldı. Bu gelişme sonrası Erdi ve Melih’in yanına altyapıdan Sabrican eklendi. Erdi’nin de bir süre sonra takımı terk etmesi, altyapıdan bir kalecinin daha kadroya alınmasına ve sezonun 3.kalecilikten 1.kaleciliğe yükselen Melih ile tamamlanmasına neden oldu.

Üçünün de sözleşmesi bitti

Soner, Erdi ve Melih’in 31 Mayıs’ta sözleşmeleri sona erince Boluspor’un elinde U21 ve U19 takımından gelen ve yeni profesyonel olan 2 kaleci kaldı.

Düşünülenler elden kaçıyor

Boluspor kalesi için düşünülen isimlerden Boffin Eskişehirspor ile sözleşmesini sona erdirdi ancak bu isme Antalyaspor ciddi bir teklif yaptı. Diğer yandan düşünülen bir diğer isim olan tecrübeli eldiven Fevzi Elmas ise Manisaspor ile anlaştı. Boluspor’da büyük kaleci krizinin nasıl aşılacağı merak konusu oldu.

Özel Haber: Barış GÜZELTÜRK

 

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir