GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / BOLUSPOR’DA RADİKAL KARARLAR…

BOLUSPOR’DA RADİKAL KARARLAR…

Liglerin ertelenmesi nedeniyle Boluspor yabancı oyuncularına yurt dışı yasağı koydu. Aynı zamanda takıma da 5 gün izin verilirken, altyapı hocalarına da 1 Nisan’a kadar izin verildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile federasyon başkanlarının bir araya geldiği toplantının ardından karar verildi ve Türkiye’de liglerin ertelendiği açıklandı. Yapılan açıklamanın ardından bir dizi tedbirler alan Boluspor yönetimi yabancı oyuncularında yurt dışına çıkmasına yasak koydu. Yerli oyunculara da Koronavirüs tedbirleri kapsamında bildiriler yapan Boluspor yönetimi, bu oyuncuların evlerinden çıkmamalarını gerekli tedbirleri almalarını istedi.

Takıma 5 Gün, Altyapı Hocalarına 1 Nisan’a Kadar İzin

Lige verilen ara sonrası Bolusporlu futbolculara da 5 gün izin verildiği öğrenildi. Akademi liglere de ara verilmesi sonrası tüm  altyapı hocalarından dilekçe alınarak 1 Nisan’a kadar izin verildiği öğrenildi.

Uğur BALABAN

Bunlar da var!

EN ERKEN HAZİRAN BAŞINDA

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamada, “Takımlarımızın hazırlık süreci de göz önünde bulundurulduğunda liglerimiz en …

Hakemlerden 66 Aileye Destek

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Bolu Şubesi, koronavirüs sebebiyle maddi sıkıntılar yaşayan ailelere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir