GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Çarşı Bolu Çocukları Sevindirdi

Çarşı Bolu Çocukları Sevindirdi

Ramazan ayının güzelliğini yaşarken aynı zamanda yaşatabilmek amacıyla BOLU BEŞİKTAŞ TARAFTAR GRUBU ÇARŞI BOLU üyeleri ramazan kolisi yardımından sonra, yetim ve ihtiyaç sahibi  onlarca çocuğa bayramlık ayakkabı ve elbise yardımı yaptı.

Konuyla ilgili olarak gruptan yapılan açıklamada, “Bolu ‘da yaşayan yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların bayram sabahına mutlu uyanabilmeleri ve huzurlu bir bayram geçirmeleri amacıyla düzenlenen etkinliğimiz 5 saat sürdü. 40 çocuğa bayramlık alışverişi yapıldı. Belirli aralıklarla aileleriyle birlikte gelen çocuklarımıza birer gönüllü eşlik etti. Gönüllülerimiz çocuklara beğendikleri kıyafetleri alma konusunda yardımcı oldu. Bu vesile ile hem çocuklar diledikleri bayramlığı seçme heyecanını yaşadı hem de gönüllülerimiz onların bu heyecanına ortak olarak onlarla vakit geçirdi. Bu etkinlik yalnızca gönüllülerimizin çocuklarla kaynaşmasına değil gönüllerimizin yardımseverlerle kaynaşmasına vesile oldu.  Kampanyamıza destek veren, AVUKAT VOLKAN ÖZCAN, HAKAN DÜNDAR ÖZCAN, İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ DOKTOR, SEKRETER, TEMİZLİK PERSONELİ, SAĞLIK MEMURU, BİLGİ İŞLEM VE YEMEKHANE ÇALIŞANLARI VE MEMURLARINA, BOLU OLAY GÜNDEM GAZETESİNE, GEZER TERLİK ÇALIŞANLARINA, KUAFÖR SERTAÇ’A, PETEK KIRTASİYEYE, ANAHTARCI EMİN’E, AB MÜHENDİSLİK VE BALABAN TARIMA, GÜVEN İLBEYİ’NE, ATİLLA ÇELİKPENÇE’YE, LCW VE KANAAT KUNDURA MAĞAZALARINA, KAMPANYA BOYUNCA FEDAKARCA ÇALIŞAN GRUP YÖNETİMİNDEN BARIŞ GÜZELTÜRK, GÖRKEM ALTINDAĞ, CİHAN ATALAY VE UĞUR BALABAN’A teşekkür eder daha nice çocuğun bayram sevincine hep birlikte vesile olabilmeyi dileriz” ifadelerine yer verildi.

Samet Sezer CAN

 

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Sağlam

TFF 1. Lig’in 6. Haftasında oynanacak olan maçların hakemleri belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Balıkesirspor-B.Boluspor …

Hakemlik Kursu Düzenlenecek

Türkiye Karate Federasyonu ve Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunde ilimizde Karate Aday Hakem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir