GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Derece yapan sporculardan Kazan’a ziyaret

Derece yapan sporculardan Kazan’a ziyaret

15 Temmuz Şehitleri ve Gaziler Wushu Kung-fu Kupası’nda takım olarak 3. olan sporcular ile antrenör Tahsin Paça, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ı makamında ziyaret etti.

15 Temmuz Şehitleri ve Gaziler Wushu Kung-fu Kupası’nda takım halinde 3. olan sporcular Tunahan Demirdaş, Baran Demirdaş ve Berat Can Açgın ile antrenörleri Bolu İl Temsilcisi Wushu Milli Takım antrenörü Tahsin Paça Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ı makamında ziyaret ettiler.

Çankırı’da düzenlenen ve 14 ilden 160 sporcun katıldığı 15 Temmuz Şehitleri ve Gaziler Wushu Kung-fu Kupası’ında Bolu’yu ve Göynük’ü başarıyla temsil eden antrenör ve sporcuları tebrik eden Başkan Kemal Kazan sporculara başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulunurken Bolu İl temsilcisi Wushu Milli Takım antrenörü Tahsin Paça, Wushu sporuna yapmış olduğu katkılarından ötürü Başkan Kazan’a teşekkür plaketi takdim etti.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir