GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Dörtdivan’da 2. Futbol Şöleni

Dörtdivan’da 2. Futbol Şöleni

Dörtdivan Belediyesi tarafından 2.Futbol Şöleni düzenleniyor. Turnuva 28 Haziran- 4 Eylül tarihlerinde oynanacak. Turnuvaya son başvuru tarihinin 22 Haziran olduğu açıklandı.

Turnuvada maçlar Dörtdivan Belediyesi tarafından belirlenen saatlerde ve günlerde oynanacak. Müsabakalara 16 yaş üstü herkes katılabilecek. Takımlar 11 as 10 yedek kişiden oluşabilecek. Takımlar turnuvaya özel bir takım ismi ile müracaat edecek, takımlara siyasi mesaj içeren, küfürlü, pornografik, hukuka ve ahlaka aykırı, kişi veya kurumları rencide edici, vb. isimler konamayacak. Takımlarda lisanslı ya da lisanssız tüm sporcular yer alabilecek. Müsabakaların kura çekimi komitenin belirleyeceği tarih, yer ve saatte yapılacak. Gerekli görülmesi halinde grup müsabakaları yapılabilecek. Bu durumda tek maçlı sistem uygulanacak. Grup müsabakalarında 2 takım arasında puan eşitliği olduğu takdirde önce bu takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalara bakılacak. Kendi aralarında oynadıkları müsabakada galip gelen takım üstün sayılır. Müsabaka beraberlikle sonuçlanmışsa üstün takımı tespit etmek için genel gol averajına bakılacak. Bu durumda da eşitlik varsa kura çekimi ile gruptaki sıralama belirlenecek.

İşte turnuvanın kuralları

*Müsabakalar 30’ar dakikalık iki devre halinde oynanır. Devre arası 5 dakikadır.

*Takımlar kaleci değişikliği de dâhil olmak üzere en fazla 7 oyuncu değiştirme hakkına sahiptir. Müsabakada değiştirilen oyuncular tekrar oyuna dâhil olamaz. Buna uymayan takımlar (3-0) hükmen mağlup sayılacaktır.

*Turnuva sonunda ilk 3 takıma çeşitli ödüller verilecektir.

*Ofsayt kuralları uygulanmayacaktır.

* Aut atışlarını kullanmak zorunludur. Direk yapılan aut atışında hiç kimseye değmeden kaleye giren top gol sayılmaz.

*Galibiyet 3 puan, beraberlik 1 puan, mağlubiyet 0 puandır.

*Son başvuru tarihi 22 Haziran Perşembe günü sona erecektir.

Ödüller

*Birinci İkinci Üçüncü Olan Takımlara Kupa Ve Madalya

*Centilmenlik Ödülü

*Gol Krallığı

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Malok

TFF 1.Ligde 2.haftanın hakemleri açıklandı. Buna göre Adana Demirspor-Boluspor maçında Emre Malok düdük çalacak. Alınan …

Abdullayev ve Muhammet Raşit Boluspor’da

Beypiliç Boluspor Araz Abullayev ile 1+1, Muhammet Raşit Yöndem ile ise 4 yıllık sözleşme imzalayarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir