ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / ERTEM, GÖYNÜK’Ü ZİYARET ETTİ

ERTEM, GÖYNÜK’Ü ZİYARET ETTİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem ve Spor Şube Müdürü Ramazan Demir, Tesisler – İşletmeler – Yatırımlar Şube Müdürü Sadık Öztürk ile, Göynük’te bulunan Sentetik Futbol Sahası, Spor salonu ve futbol halı sahasında incelemelerde bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem ve Spor Şube Müdürü Ramazan Demir, Tesisler – İşletmeler – Yatırımlar Şube Müdürü Sadık Öztürk ile, Göynük’te bulunan Sentetik Futbol Sahası, Spor salonu ve futbol halı sahasında incelemelerde bulundu. Akabinde Göynük’e yeni atanan Göynük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Baysal’ a da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Ertem ve beraberindekiler, ayrıca Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ı da makamında ziyaret ettiler. Başkan Kazan’a ziyaretin ardından heyet Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ilçede gerçekleştirdiği yatırımlarını birlikte gezdiler. Gelecekte Göynük’e yapılması düşünülen tesisler hakkında bilgi alışverişinde bulunan Ertem ve Kazan, daha sonra Akşemsettin Hazretlerinin ebedi istirahgahını ve şehidimiz Ziya Sarpkaya’ nın kabrini de ziyaret ettiler.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

GALİBİYET SERİSİ TAM GAZ

2020-2021 sezonu Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligine galibiyet serisi ile başlayan Bolunun Sultanları 6. hafta …

BOLUSPOR’DA KORONAVİRÜS ŞOKU

Beypiliç Boluspor’da yapılan koronavirüs testleri sonucunda 3 futbolcu ve 3 kulüp çalışanının testinin pozitif çıktığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir