GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / ERTEM, SPORCULARA VE PERSONELE KIYAFETLERİNİ VERDİ

ERTEM, SPORCULARA VE PERSONELE KIYAFETLERİNİ VERDİ

Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi ve Sporcu Eğitim Merkezi bünyesindeki sporculara ile görev yapan antrenörlere malzemeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan hizmet alımı personelin ise 2017 yılı kıyafetleri teslim edildi.

 

Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi ve Sporcu Eğitim Merkezi bünyesindeki sporculara ve görev yapan antrenörlere malzemeleri dağıtıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem ve şube müdürlerinin katılımıyla düzenlenen malzeme dağıtım töreninde, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi ve Sporcu Eğitim Merkezinde çalışmalarına devam eden 79 atletizm, cimnastik ve kayaklı koşu sporcusu ile antrenörlerine, 19  farklı  malzemeden oluşan spor setleri verildi. Setlerde sporcuların branşlarına özgü malzemelerin yanı sıra, genel kullanım için terlik, havlu gibi malzemeler de bulunuyor.

Malzeme dağıtımının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan hizmet alımı personelin de 2017 yılı kıyafetleri İl Müdürü Şahin Ertem, Şube Müdürleri Osman Çetil, Ramazan Demir, Sadık Öztürk, Hakkı Karabacakoğlu, Muzaffer Akdoğan ve Turgut Kavuk’un katılımı ile 17 Temmuz Spor Salonunda düzenlenen organizasyon ile sahiplerine teslim edildi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir