GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / FEDERASYON BAŞKANLARI BOLU’DA

FEDERASYON BAŞKANLARI BOLU’DA

Federasyon Başkanları bugün saat 10.00’da Gazelle Otel’de gerçekleşen programda buluştu. Yapılan kahvaltı sonrası konferans gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem şunları söyledi: “Bolu Valimiz Sayın Aydın Baruş’un ve Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’ın öncülüğünde Köroğlunun Diyarı Bolu’da bir ilk’i gerçekleştiriyor, ilimizi sporda marka şehir yapmak için federasyon başkanlarımızı ağırlıyoruz.  “Tabiatın Kalbi Bolu”yu ülkemizde ve dünyada “Spor Kenti” yapma hedefiyle çıktığımız yolda 3-5 Kasım 2017 tarihleri arasında tüm federasyon başkanlarımızı ilimizde misafir ediyoruz. Dört mevsim güzellikleriyle spor kenti olma yolunda adım adım ilerleyen ilimizi ulusal ve uluslararası turnuva ve organizasyonların merkezi yapmak en büyük hedefimizdir.  Ülke çapında 20 tane olan Olimpiyat Hazırlık Merkezinden birini ve 33 Sporcu Eğitim Merkezini barındıran şehrimiz eminim ki büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak kapasitededir. Bu bağlamda yardımlarını ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Bolu Valimiz Sayın Aydın Baruş’a, Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’a , katılımlarından dolayı federasyon başkanlarımıza ve tüm federasyon yöneticilerimize teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.”

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Kritik 1 Puan

Boluspor TFF 1.Ligin 30.haftasında kritik bir maça çıktı. Osmanlıspor’un kaybettiği haftada Boluspor deplasmandan 1-1’lik beraberlik …

Boluspor’dan Kritik Kayıp!

Uzun bir pandemi arası sonrasında TFF 1. Lig’de 29.haftada Boluspor, kendi evinde Altınordu ile karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir