GÜNDEM
ANA SAYFA / Türkiye'de Spor / Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un adı ve logosu değişti

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un adı ve logosu değişti

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un yeni başkanı, aynı zamanda Gaziantep Sanayi Odası Başkanı olan Adil Sani Konukoğlu seçildi. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in katılımıyla gerçekleşen genel kurulda takımın ismi Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü olarak değiştirildi.

TFF 1’inci Lig takımlarından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’da Kulüp Başkanlığı’na aynı zamanda Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu seçildi. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in katılımıyla gerçekleşen genel kurulda takımın ismi Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü olarak değiştirildi. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Olağan Genel Kurulu Gaziantep Ticaret Odası konferans salonunda gerçekleşti. Kurula; Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile delegeler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kurul, faaliyet raporlarının okunmasıyla devam etti.

KULÜBÜN ADI, LOGOSU VE RENGİ DEĞİŞTİ

Daha sonra oluşturulan divan kurulu ile yeni yönetim seçimi yapıldı. Tek listeyle gidilen kurulda Gaziantep Sanayi Odası Başkanı olan Adil Konukoğlu Kulüp Başkanı seçildi. Yönetime ise tamamı sanayicilerden oluşan 29 üye seçildi. Kurulda yapılan tüzük değişikliği ile de kulübün ismi Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, amblemi beyaz-kırmızı-siyah renklerinde baklava dilimli “G” harfi, kulüp renklerinin ise beyaz-kırmızı-siyah olarak değiştirilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Uğur BALABAN

Bunlar da var!

Liglere Milli Ara

Milli Takımın UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ve Sırbistan ile oynayacağı maç nedeniyle haftasonunda oynanacak maçlar …

Giresun-Bolu Maçı Hangi Kanallarda?

TFF 1.Ligin 4.haftasında oynanacak olan maçların naklen yayın programı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Giresunspor-Boluspor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir