GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / GELECEĞİN SPORCULARI SEÇİLDİ

GELECEĞİN SPORCULARI SEÇİLDİ

Atletizm ve kayaklı koşu branşlarında, kamp eğitim merkezlerinde öğrenci seçme sınavı yapıldı.

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Karaçayır Sporcu Eğitim Merkezi ile Gerede Arkut Sporcu Eğitim Merkezine, 2017-2018 eğitim öğretim dönemi için, atletizm ve kayaklı koşu branşlarında seçme sınavları yapıldı. Gerede’nin adını yetiştirdiği milli sporcular ile ülkemizde duyuran Gerede Arkut Sporcu Eğitim Merkezi Kayaklı koşu branşında 55, Karaçayır Sporcu Eğitim Merkezi için atletizm branşında 44 öğrenci sınavlara katıldı.

Türkiye genelinde 33 farklı ilde 12 farklı spor dalında hizmet veren 36 Sporcu Eğitim Merkezinden 2 tanesini bünyesinde bulunduran Bolu, “spor kenti” olmaya devam ediyor. Sınavlar sonucunda başarılı olan öğrenciler arasından; kayaklı koşu branşında gündüzlü statüde 20, yatılı statüde 1, atletizm branşında da gündüzlü statüde 12 sporcu, eğitim merkezlerine kayıt yaptırmaya hak kazanacak. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İl Spor Şube Müdürü Ramazan Demir, Gerede İlçe Müdürü Mustafa Kocakaya ve Gerede Gençlik Merkezi Müdürü İlhan Şimşek, Gerede Spor Salonunda yapılan sınava katılarak öğrencilere destek verdiler.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ertem Şahin ve beraberindekiler ayrıca, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’a makamında iade-i ziyarette bulundu.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir