GÜNDEM
ANA SAYFA / Haberler / GELECEK SEZON MAÇLARI DİGİTÜRK’TE Mİ?

GELECEK SEZON MAÇLARI DİGİTÜRK’TE Mİ?

Göztepespor ile Eskişehirspor arasındaki Play-Off Final maçının ardından TFF 1. Lig’in 2016-2017 sezonu tamamlanırken, Türkiye’deki futbolseverler için de bir dönem son buldu. Son yıllarda TRT’den şifresiz olarak yayınlanan TFF 1. Lig maçlarının gelecek sezon hangi kanaldan yayınlanacağı merak ediliyor.

TFF 1. Lig 2016-2017 sezonunun tamamlanması ile TRT ile yapılan yayın anlaşması da sona erdi. Yayın anlaşmasının sona ermesinin ardından futbolseverler TFF 1. Lig maçlarının gelecek sezon hangi kanaldan yayınlanacağını merak etmeye başladı. Geçtiğimiz yıl kasım ayında Türkiye Futbol Federasyonu’nun gerçekleştirdiği gelecek 5 sezonu kapsayacak naklen yayınların ihalesini 500 milyon dolar + KDV teklifiyle Digitürk kazanmıştı. Kazanılan ihale kapsamında Süper Lig maç yayınlarının yanı sıra TFF 1. Lig maçları da yer alıyor. Digitürk’ün 2017-2018 TFF 1. Lig maç yayınlarını tekrar TRT’ye kiralayıp kiralamayacağı ise henüz netleşmiş değil. Konuyla ilgili durumun ilerleyen haftalarda netleşmesi bekleniyor.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir