GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / Görev değişikliğine gidildi

Görev değişikliğine gidildi

Boluspor’da Eğitim grupları sorumluluğu görevinden istifa eden U-16 teknik sorumlusu Yılmaz Özen’in istifası üzerine Genel Koordinatör Metin Kumaş açıklama yaptı. Kumaş, Özen’in yerine Mesut Baytekin’in getirildiğini açıkladı.

Boluspor’da U-16 teknik sorumlusu Yılmaz Özen iddiaya göre 2 bin 500 TL olan maaşının 3 bin 500 TL olmasını istedi. Bu istediğinin Başkan Necip Çarıkçı tarafından reddedilmesi üzerine Özen Eğitim grupları sorumluluğu görevinden istifa etti. Bizde bu olayı ‘para aşkı Boluspor aşkının önüne geçti’ başlıkla haberle siz değerli okuyucularımıza duyurmuştuk. Bu haberden sonra Genel Koordinatör Metin Kumaş konuyla ilgili kulübün resmi sitesinden açıklamaya yaptı. Kumaş yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Boluspor Gençlik Geliştirme Merkezi Antrenörlerimizden Yılmaz Özen yürüttüğü eğitim grupları sorumluluğuna antrenörlerimizden Mesut Baytekin getirilmiştir. Antrenörlerimizden Yılmaz Özen’in Teknik Sorumlusu olduğu ve yardımcı antrenörünün olmaması sebebiyle, U16 takımına daha iyi katkı sağlayabilmesi için böyle bir görev değişikliğine gidilmiştir. Bu görev değişikliği ile Yılmaz Özen U16 Takımının Teknik Sorumlusu görevine devam etmekte, Mesut Baytekin ise eğitim grupları (U17, U16, U15, U14, U13 ve Futbol Okulu) sorumlusu olmuştur.Boluspor Kulübü daha öncede bu tür değişiklikleri birçok defa yapmıştır” dedi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Liglere Milli Ara

Milli Takımın UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ve Sırbistan ile oynayacağı maç nedeniyle haftasonunda oynanacak maçlar …

Giresun-Bolu Maçı Hangi Kanallarda?

TFF 1.Ligin 4.haftasında oynanacak olan maçların naklen yayın programı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Giresunspor-Boluspor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir