GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / GSB YAZ SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR

GSB YAZ SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından başlatılan yaz spor okulları için kayıtların eğitim süresince devam edeceği belirtildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İl merkezi ve bağlı ilçe müdürlüklerinde çocuk ve gençleri spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı oluşturmak ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkı sağlamak amacıyla başlatılan çalışmalar aralıksız sürüyor.  Çocukların ve gençlerin yaz tatilindeki zamanlarını nitelikli bir şekilde değerlendirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzak ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmeleri için çalıştıklarını belirten GSB İl Müdürlüğü’nde, Spor Şube Müdürü Ramazan Demir ve Tesisler İşletmeler Şube Müdürü Sadık Öztürk yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar kapsamında çocukların ücretsiz olarak atıcılık, atletizm, badminton, basketbol, bisiklet, bocce, boks, cimnastik, eskrim, güreş, halk oyunları, hentbol, hokey,  judo, karate, kick boks, masa tenisi, muay thai, okçuluk, taekwon-do, tenis, voleybol, yüzme(ücretli) olmak üzere toplam 23 branşta  15 Eylül’e kadar eğitim görmeye devam edeceği açıklandı.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir