GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Halk oyunları ekibimiz resepsiyonda

Halk oyunları ekibimiz resepsiyonda

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Halk Oyunları ekibimiz, Tunus Büyükelçiliği tarafından Tunus’ta yapılacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna davet edildi.

Gençler Tunuslu dostlarımızla kültürel zenginliklerimizi paylaşmak üzere bir araya gelecekler. Tunus’ta yapılacak olan resepsiyonda Bolu’yu ve ülkemizi temsil etmek üzere Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü , Gençlik Merkezi Müdürü Osman Çetil, halk oyunları antrenörü Meltem Elhan Sağkaya ve 10 kişilik halk oyunları ekibi yer alacak. Kafilenin ulaşımı İl Müdürlüğünün aracı ile Atatürk Havalimanına kadar sağlanacak olup uçuş giderleri, konaklama ve diğer giderler Tunus Büyükelçiliği tarafından sağlanacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem, Kurumumuzu temsil edecek olan tüm ekibime başarılar diler, Tunus Büyükelçiliğimize ve Bolu Valimiz Sayın Aydın Baruş’a destekleri için çok teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Kritik 1 Puan

Boluspor TFF 1.Ligin 30.haftasında kritik bir maça çıktı. Osmanlıspor’un kaybettiği haftada Boluspor deplasmandan 1-1’lik beraberlik …

Boluspor’dan Kritik Kayıp!

Uzun bir pandemi arası sonrasında TFF 1. Lig’de 29.haftada Boluspor, kendi evinde Altınordu ile karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir