GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / “Hata tamamen bende”

“Hata tamamen bende”

Boluspor Bolu Belediyespor-Erzurum BŞB Gençlik maçı sonrası yapılan basın toplantısında konuşan Antrenör Murat Yolcu, ”Farkın açıldığı bölümlerdeki kontrasyon kaybı sıkıntısı benim hatam” dedi.

Takımının Finalspor maçından sonra Erzurum BŞB maçında da çift haneli üstünlükleri koruyamayıp mücadeleyi zora sokmasını değerlendiren Yolcu, “Evet 2 maçta da bu durum benim hatam. Bunun önlemini almamız lazım. Demek ki bu bölümlerde iyi savunma yapamamışız. Takımın mücadelesinden oldukça memnunum. Erzurum BŞB takımı yeni kurulmasına rağmen iyi oynadı. Zaman zaman maça ortak oldu. Onları da tebrik ediyorum” dedi. Erzurum BŞB Teknik heyeti ise maç sonu toplantısında özellikle maç içinde birkaç kez farklı yenilgiden geri geldiklerini ancak bu bölümlerde hakemlerin kritik yanlışlar yaparak maça tutunmalarını engellediklerini belirtti. Erzurum BŞB Teknik Heyeti Bolu Belediyespor Boluspor’a da ligde başarılar diledi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

LİGLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Tüm dünyada hızla yayılan koronavirüs salgını, liglerin ertelenmesine sebep olmuştu. İleri bir tarihe ertelenen liglerin …

DİGİTÜRK’TEN KORONAVİRÜS AYARI!

Digiturk, korona virüs nedeniyle lig maçlarının ertelenmesinden dolayı ligler başlayana dek tüm dizi ve film …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir