Cuma , Şubat 26 2021
GÜNDEM
ANA SAYFA / Basketbol /  HOŞ GELDİN VİZYON BOLU

 HOŞ GELDİN VİZYON BOLU

Güncel gelişmeler, spor, magazin, siyaset, yaşam, sağlık, kültür-sanat gibi onlarca alanda deneyimli editörleri Semih Baykal ve Volkan Yılmaz’ın yönetiminde yayın hayatına başlayan Vizyon Bolu ‘hızlı ve güvenilir’ haber sloganıyla yayın yapıyor.

Vizyon Bolu Gazetesi yayın hayatına girişini şu şekilde duyurdu;

Doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile ülkemizin dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan ilimiz Bolu’da turizmdeki gelişmelere bağlı olarak her geçen gün artan sanayi kapasitesi ekonomik kalkınmanın da yolunu açıyor. Ekonomik hayatın canlılığı ve Bolu’dan ülkemizin dört bir yanına, hatta dünyanın farklı bölgelerine ulaşan ihracat ağı ile gelişen ilimizde sektör temsilcilerinin sesi olmak, yaşanan gelişmeleri toplumun her kesimine ulaştırabilmek adına yola çıktık.

Bu kapsamda VİZYON BOLU adını verdiğimiz aylık olarak yayımlayacağımız gazetemizde sanayiden turizme, sağlıktan spora, sanattan eğitime kadar farklı sektörlerdeki gelişmeleri ekonomik anlamda ele alarak kamuoyunun takdirine sunacağız. Vizyon Bolu İnternet sitesi adresine www.vizyonbolu.com ulaşabilirsiniz.

“Bugüne kadar basın sektöründe kazandığımız tecrübeyi siz değerli Bolu halkının yararına sunmak için çıktığımız bu yolda atacağımız her adımda Bolu’yu öncelik alarak ilerleyeceğiz. Sizlerin desteği ve teveccühü ile yayın hayatımıza ‘MERHABA’ diyoruz” ifadelerini kullandılar.Vizyon Bolu Gazetesi oldukça ilgi çeken sitesiyle ilk yayın günlerinde yoğun bir takipçi ve okur kitlesine ulaştı.

Bizde Tribün Bolu Ailesi olarak Vizyon Bolu Gazetesi’ne aramıza hoş geldin diyoruz ve yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Uğur BALABAN & Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

BOLUSPOR EVİNDE YİNE KAZANAMADI

Boluspor: 0 –0 :Balıkesirspor Spor toto 1. Lig’in 23. haftasında Boluspor kendi sahasında karşılaştığı Balıkesirspor …

ERGİNER “KÖTÜ BİR OYUN SERGİLEDİK”

Erginer: “1 puan da 1 puandır diyorum” TFF 1. Lig’in 23. haftasında Bolu Atatürk Stadyumu’nda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir