GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / İlk kadın futbol takımı….

İlk kadın futbol takımı….

Bolu’nun ilk kadın futbol takımını sağlık çalışanları kurdu. Bolu Sağlık Spor Kadın Futbol Takımı Kulüp Başkanı Emine Özdoğan, “Takımı kurduk, sıra onu güçlendirip geliştirmektir” dedi. 

Konuyla ilgili olarak sitemize özel bir açıklama yapan Bolu Sağlık Spor Kulüp Başkanı Emine Özdoğan şunları söyledi: “Bolu’da sağlık çalışanları çeşitli dallarda spor faaliyeti yapmaktalar. Bolu Sağlık Spor kulübü olarak faaliyet gösteren sporculardan oluşan 10 Erkek Futbol takımı, 8 Erkek Voleybol takımı, 7 Bayan Voleybol Takımı, 2 Bayan Futbol Takımı ve 40 masa tenisçi ile faaliyet göstermekteydi. Bayan Futbol takımını daha da güçlendirerek hem il içinde hem de il dışında turnuvalara katılmayı ve sporun çeşitli dallarında olduğu gibi bayanların futbolda da başarılı olabileceğini göstermek istiyoruz. Ayrıca hareketli yaşam bizi hem hastalıklardan, kanserlerden korur ve daha zinde olmamızı sağlar.”

Özel Haber-Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Sağlam

TFF 1. Lig’in 6. Haftasında oynanacak olan maçların hakemleri belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Balıkesirspor-B.Boluspor …

Hakemlik Kursu Düzenlenecek

Türkiye Karate Federasyonu ve Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunde ilimizde Karate Aday Hakem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir