GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / İlk kadın futbol takımı….

İlk kadın futbol takımı….

Bolu’nun ilk kadın futbol takımını sağlık çalışanları kurdu. Bolu Sağlık Spor Kadın Futbol Takımı Kulüp Başkanı Emine Özdoğan, “Takımı kurduk, sıra onu güçlendirip geliştirmektir” dedi. 

Konuyla ilgili olarak sitemize özel bir açıklama yapan Bolu Sağlık Spor Kulüp Başkanı Emine Özdoğan şunları söyledi: “Bolu’da sağlık çalışanları çeşitli dallarda spor faaliyeti yapmaktalar. Bolu Sağlık Spor kulübü olarak faaliyet gösteren sporculardan oluşan 10 Erkek Futbol takımı, 8 Erkek Voleybol takımı, 7 Bayan Voleybol Takımı, 2 Bayan Futbol Takımı ve 40 masa tenisçi ile faaliyet göstermekteydi. Bayan Futbol takımını daha da güçlendirerek hem il içinde hem de il dışında turnuvalara katılmayı ve sporun çeşitli dallarında olduğu gibi bayanların futbolda da başarılı olabileceğini göstermek istiyoruz. Ayrıca hareketli yaşam bizi hem hastalıklardan, kanserlerden korur ve daha zinde olmamızı sağlar.”

Özel Haber-Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Kritik 1 Puan

Boluspor TFF 1.Ligin 30.haftasında kritik bir maça çıktı. Osmanlıspor’un kaybettiği haftada Boluspor deplasmandan 1-1’lik beraberlik …

Boluspor’dan Kritik Kayıp!

Uzun bir pandemi arası sonrasında TFF 1. Lig’de 29.haftada Boluspor, kendi evinde Altınordu ile karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir