GÜNDEM

Kadro kuruluyor

2 Ağustos tarihine kadar dört hazırlık maçı oynayacak olan Adana Demirspor hazırlıklarını Bolu’da sürdürüyor.

Yeni sezon ikinci etap hazırlıklarını Bolu’da sürdüren TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’un teknik direktörü Giray Bulak, “Bu sezon Süper Lig’e çıkacak 3 takımdan biri olmak istiyoruz” dedi. Bulak, ikinci etapta daha organize olduklarını, takıma katılan oyuncuların her geçen gün kendisini kanıtlamak için mücadele ettiğini belirtti.

HER ŞEY YOLUNDA

Kampın verimli ve iyi gittiğini, sakatlık anlamında eksiklerinin olmadığını belirten Bulak, bölgesel anlamında eksiklerinin olduğunu vurgulayarak, “Onların çalışmalarını yapıyoruz. Kısa bir süre içerisinde bunları da tamamlayıp, tam kadro ile çalışacağız. Büyük ihtimalle hazırlık maçlarımızı tamamlanan kadro ile oynayacağız. Her şeyden memnunuz” dedi.

‘HEDEFİMİZ BELLİ’

28 Temmuz’da Eyüpspor, 30 Temmuz’da Giresunspor, 1 Ağustos’ta Osmaniyespor ve 2 Ağustos’ta Boluspor ile birer hazırlık maçı oynayacaklarının altını çizen Bulak, “Bu karşılaşmalardan elde edeceğimiz performans ile artık iskelet kadromuzu kurmak istiyoruz” dedi. Bulak, “Süper Lig’e çıkacak 3 takımdan biri olmak istiyoruz. Adana Demirspor’un hedefi bellidir ve bu doğrultuda çalışıyoruz” diye konuştu. Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak, oyuncuların birbirleriyle iyi uyum sağladığını söyledi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir