GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Kapanış süper oldu

Kapanış süper oldu

Okul Spor Hentbol Genç Erkekler İl Birinciliği maçlarının tamamlanmasıyla birlikte ilk 4 sıraya giren takımlara ve hakemlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Karaçayır Spor Salonu’nda düzenlenen törende ilk olarak şampiyon olan Özel Bilim Koleji ödülünü aldı. Şampiyon takıma ödülünü İhale ve Satın Alma Müdürü Muzaffer Akdoğan ve Spor Şube Müdürü Ramazan Demir takdim etti. 2.liği elde eden Bolu MTAL takımına madalya ve kupalarını Türkiye Hentbol Federasyonu Gözlemcisi Necip Evren, Hentbol Antrenörü ve Tesis Amiri Gürkan Gümüş ve Antrenör Ümit Yıldırım verdi. 3.olan Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi ödülünü Özel Bilim Lisesi Müdürü Tahsin Demirel, Bolu MTAL Öğretmeni Musa Temel ve MÇAL Öğretmeni Ferhat Zengin verdi. 4.olan İzzet Baysal Abant MTAL takımı ise ödülünü aynı okulun öğretmeni Dilek Yalçın ve Bolu MTAL Öğretmeni Suat Kaya’dan aldı.

Hakemler de unutulmadı

Müsabakalarda 5 gün boyunca düdük çalan hakemler ve gözlemciler de unutulmadı. Hakem ve gözlemcilere madalyalarını Hentbol İl Temsilcisi M.Bahittin Gülgör verdi. Tören sonrası hakem, gözlemci, antrenör ve basın mensuplarına çeşitli ikramlar yapıldı.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Kritik 1 Puan

Boluspor TFF 1.Ligin 30.haftasında kritik bir maça çıktı. Osmanlıspor’un kaybettiği haftada Boluspor deplasmandan 1-1’lik beraberlik …

Boluspor’dan Kritik Kayıp!

Uzun bir pandemi arası sonrasında TFF 1. Lig’de 29.haftada Boluspor, kendi evinde Altınordu ile karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir