GÜNDEM
ANA SAYFA / Manşet / Kış Masalı Sona Erdi

Kış Masalı Sona Erdi

Antrenör Musa Tuzcu’nun büyük emeğiyle 18 Ocak’ta başlayan Bolu Gençlik Spor Tenis Kış Kupası muhteşem bir kapanış töreni ile tamamlandı.

Karaçayır Açık Tenis Kortlarında düzenlenen Gençler kategorilerinde bay ve bayan toplam 85 sporcu yaklaşık 2 hafta boyunca kıyasıya mücadele etti. Geçtiğimiz hafta düzenlenen mangal şov sonrası turnuvanın finali de adına yakışır şekilde gerçekleşti. Turnuvada 17 gün boyunca toplam 184 maç oynandı.

Final maçları sonrası düzenlenen törenle şampiyonlar madalya ve kendileri için özel hazırlanan raketlerin sahipleri oldu. Şubat ayında sımsıcak havadaki tören adeta güneş te eşlik edince ortaya çok güzel görüntüler çıktı. Veteranlara ise önemli jestler yapıldı.

ören sonrası kupa anısına yaptırılan özel pasta kesilirken sporculara ve konuklara çeşitli ikramlar da yapıldı. Turnuva sonrası sporcular ve ailelerin yanında en mutlu olan organizasyonu düzenleyen Antrenör Musa Tuzcu idi. Turnuva sonrası kısa bir açıklama yapan Tuzcu, “Turnuvada emeği geçen tüm sporculara teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim. Nice turnuvalarda beraber olmak dileğiyle mutluluklar dilerim. Allah’a emanet olun.”

İşte dereceye giren isimler:

Genç Erkekler

1.Tuna Taşkoparan

2.Ahmet Kaan Bilgi

3.Emre Cebeci

Genç Bayanlar

1.Melike Özmen

2.Yağmur Tabak

3.Zuhal Çetin

En Fazla Gelişim Gösteren Bayan

Ayşe Musluk

En Fazla Gelişim Gösteren Erkek

Sinan Olguner

Barış GÜZELTÜRK

 

Kan

Bunlar da var!

Hedefi 12’den Vurdular

Okul Sporları Federasyonu 2018-2019 faaliyet programında yer alan Okul Sporları Atıcılık İl Birinciliği müsabakaları yapılan …

Bir Gurur Tablosu

Bolu Belediyespor Kadın Hokey Takımı ülkemizi başarıyla temsil ederek Avrupa Şampiyonu oldu. Fransa’da şampiyonluğa ulaşan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir