GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Küçükler ve Yıldızlar sahne alıyor

Küçükler ve Yıldızlar sahne alıyor

GHSİM ve TSF Bolu İl Temsilciliğinin düzenlediği “Bolu Küçükler Yarışması (7-12 Yaş) İl Birinciliği Ve Bolu Yıldızlar Yarışması (13-18 Yaş) İl Birinciliği” 09 – 10 Aralık 2017 tarihlerinde Bolu Solmaz Ahmet Baysal Öğretmen Evinde yapılacak.

Turnuvanın çevrimiçi kayıtları başladı. Turnuvaya son başvuru tarihi 8 Aralık 2017 saat 18:00 olarak açıklandı. Turnuva 6 tur İsviçre Sistemi ile 7-8 Yaş Kategorilerinde 35 dakika + 30 saniye eklemeli tempo ile diğer kategorilerde 45 dakika + 30 saniye eklemeli tempo ile oynanacak. Turnuvayla ilgili detaylı bilgi ve program yönergede bulunuyor.

Turnuva Katılım ve Başvuru Şartları

› Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2017-2018 yılı vizesi yapılmış, 2011 ve öncesinde doğan sporcular katılabilecek. TSF lisans alma ve vize yenilemek için: https://lisans.tsf.org.tr/online/ adresi ziyaret edilebilecek.

› Başka bir ilde Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliğine katılan sporcular, Bolu Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvalarında yarışamayacak

› Sporcuların çevrimiçi kayıtta kendi yaş kategorisini seçerek kayıt olmak zorunda olduğu belirtildi.. Yanlış kategori seçimleri düzeltilecek.

› Tüm katılımcıların kayıt kontrol işlemini Teknik Toplantı öncesi tamamlamaları gerekiyor.

› Kayıtlarla ilgili bilgi ve iletişim için: Hüseyin ÇETİN’e (Tel:0505.345 38 36) ulaşılabilecek.

Barış GÜZELTÜRK

 

Bunlar da var!

Kritik 1 Puan

Boluspor TFF 1.Ligin 30.haftasında kritik bir maça çıktı. Osmanlıspor’un kaybettiği haftada Boluspor deplasmandan 1-1’lik beraberlik …

Boluspor’dan Kritik Kayıp!

Uzun bir pandemi arası sonrasında TFF 1. Lig’de 29.haftada Boluspor, kendi evinde Altınordu ile karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir