GÜNDEM
ANA SAYFA / Futbol / Ligler 12 Haziran’da başlayacak

Ligler 12 Haziran’da başlayacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir basın toplantısı düzenliyor. Özdemir, TFF olarak Türkiye futbol liglerinin 12-13,14 Haziran’da başlamasına karar verdiklerini açıkladı.

Basın açıklaması yapan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’in açıklamalarından satır başları şöyle:  “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile görüştük. Bugün yönetim kurulu ile toplantımızı yaptık. Normalleşme planı kapsamında değerlendirmede bulunduk. Görevimizin sorumluluğunu biliyoruz. Bir yol haritası çizdik. Şimdilik olmak kaydıyla elimizde değişik senaryolarında bulunmasıyla birlikte Süper Lig, 1. Lig ve diğer ligleri 12-13-14 Haziran haftasında başlatma kararı aldık. Maçların nasıl oynanacağına Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu ile yapacağımız görüşmelerle gerçekleşecek. Yeni dönemi de fırsata çevirmemiz gerekli. Bu nedenle sağduyu içerisinde kararlara sağduyulu davranarak bunu başaracağımıza eminim. En güzel şekilde liglerimizi Temmuz ayı itibarıyla tamamlayacağız. Ağustos ayında Şampiyonlar ligi finaline ev sahipliği yapacağız. Aldığımız kararların ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Hiçbir virüse meydanı bırakmayacağız.”

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Süper Lig’e hasret geçen yıllar

Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen liglerin yeniden başlatılması gündemde. Süper Lig’den 7 kulüp ise küme …

ONLINE KARATE YARIŞMASI SONUÇLANDI

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir ilk gerçekleştirilerek Gençlik Haftası, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir