GÜNDEM
ANA SAYFA / Futbol / Maçlar şifresiz mi yayınlanacak?

Maçlar şifresiz mi yayınlanacak?

Koronavirüs salgını sebebiyle ara verilen futbol maçları haziran ayında kaldığı yerden devam edecek. Futbolseverler “Lig maçları şifresiz mi olacak?” sorusunun cevabını araştırıyor. Peki, maçlar şifresiz mi yayınlanacak?

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, maçların şifresiz yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırıyor. Özdemir, “Türkiye Kupası’nda 3 maçımız kaldı. Yayıncı kuruluşlarla görüşmelerimiz devam ediyor. Kalan 4 takımla da görüşüyoruz. Yakında karar alıp açıklayacağız. Türkiye Kupası maçlarımız şifresiz yayınlanıyor ama beIN SPORTS çok büyük bir para ödüyor. Bu para da reklam gelirleri ve kutu satımından geliyor. Haklı olarak şifresiz olarak yayınladıkları halde hukuksal zorluklar ortaya çıkabilir. Bazı insanlar para vermiş. Bazı insanlar da para vermeden evlerinden maç izliyor olacaklar. Hukuksal biz konu doğabilir buradan. Bunun kararını beIN SPORTS verecektir. Bazı maçlarda insanlar kafe ve restoranlarda kalabalık şekilde izlemek isteyebilir. Bunlarla ilgili de önlemler alınacaktır” dedi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Süper Lig’e hasret geçen yıllar

Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen liglerin yeniden başlatılması gündemde. Süper Lig’den 7 kulüp ise küme …

ONLINE KARATE YARIŞMASI SONUÇLANDI

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir ilk gerçekleştirilerek Gençlik Haftası, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir