GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Malkara Bolu Kampında

Malkara Bolu Kampında

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara 14 Kasım Spor Futbolcuları ile düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Malkara 14 Kasım Spor Bolu’da kampa girdi.

Kahvaltı programında; Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Celal Yılmaz, Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Ayaz, Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Teknik Direktörü Ergün Uncuoğullarından ve futbolcular yer aldı.

Malkara 14 Kasım futbol takımının Bolu’da yapacağı kamp öncesi gerçekleştirilen kahvaltı programında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Spor centilmenliktir, spor dostluktur, kardeşliktir. İnşallah sakatlıklardan uzak herkesin mutlu olduğu centilmence bir sezon geçer. Hepinize hem kampta hem sezon boyunca başarılar diliyorum.” dedi.

Kahvaltı programının ardından Malkara 14 Kasım Sporcuları 5 Eylül – 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kamp için Bolu’ya hareket etti.

Uğur BALABAN

Bunlar da var!

Liglere Milli Ara

Milli Takımın UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ve Sırbistan ile oynayacağı maç nedeniyle haftasonunda oynanacak maçlar …

Giresun-Bolu Maçı Hangi Kanallarda?

TFF 1.Ligin 4.haftasında oynanacak olan maçların naklen yayın programı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Giresunspor-Boluspor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir