GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Mehmet Akif OO iyi başladı…

Mehmet Akif OO iyi başladı…

Okul Sporları Voleybol Küçük Kızlar İl Birinciliği mücadeleleri bugün oynanan 3 maçla başladı. Karaçayır Spor Salonu’nda oynanan günün ilk maçında Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu, Atatürk Ortaokulu’nu 2-0 yendi.

A Grubu mücadelesinde maça çok iyi başlayan Mehmet Akif Ersoy OO, Atatürk OO karşısında ilk sette 6-0 üstünlüğü yakaladı. Daha sonra farkı açan Mehmet Akif Ersoy OO 10-1’lik skoru buldu. 20.sayıya kadar rakibine şans tanımayan Mehmet Akif Ersoy OO bir anda 20-1 gibi büyük bir avantajın sahibi oldu. Seti rahat bir şekilde 25-2 alan Mehmet Akif Ersoy OO maçta 1-0 öne geçti. 2.sette Atatürk Ortaokulu ilk sete oranla çok daha iyi ve dirençli bir oyun sergiledi. 2.sette Mehmet Akif Ersoy OO 4-2 ile oyuna başladı. 9-4 ve 14-9’luk üstünlükle sonrası seti 25-10 alan Mehmet Akif Ersoy OO maçtan 2-0 galip ayrıldı. Diğer yandan aynı grupta yer alması beklenen Sakarya OO turnuvadan çekildi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

LİGLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Tüm dünyada hızla yayılan koronavirüs salgını, liglerin ertelenmesine sebep olmuştu. İleri bir tarihe ertelenen liglerin …

DİGİTÜRK’TEN KORONAVİRÜS AYARI!

Digiturk, korona virüs nedeniyle lig maçlarının ertelenmesinden dolayı ligler başlayana dek tüm dizi ve film …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir