GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Pota Beyi Özel Doğa’ya bayıldı!..

Pota Beyi Özel Doğa’ya bayıldı!..

TBL2’de ilimizi temsil edecek olan Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı dün Özel Doğa Okulları’nın ziyaret ederken, hazırlanan muhteşem program oyuncuları, teknik heyeti ve yönetimi mest etti.

Pota Beyi geçtiğimiz sezon yaptığı okul ziyaretlerine bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor. 11 Kasım’da ligdeki ilk maçına çıkacak olan Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı’nın  yeni sezon öncesi ilk durağı Özel Doğa Koleji oldu. Oyuncular, teknik heyet ve yönetim öğle saatlerinde gerçekleşen program öncesi okul önünde çok iyi karşılandı. Çiçeklerle karşılanan oyuncular öğrencilerin yoğun ilgine imza dağıtarak cevap verdi. Okulun konferans salonunda gerçekleşen etkinlik öncesinde oluşan müthiş atmosfer Pota Beyi’ni oldukça şaşırtırken, ekibin oldukça mutlu olduğu gözlerden kaçmadı. Program Pota Beyi’nin tarihçesi ve antrenörlerin tanıtımıyla başladı. Takımın hedefleri, oyuncuların tanıtımı, antrenör Murat Yolcu ve Ahmet Özbay’ın özgeçmişleri, Bolu Belediyespor Kulübü branşları, kulübün imkanları ve tesisleri hazırlanan muhteşem slaytta gösterildi. Daha sonra öğrenciler oyunculara, teknik heyete ve yöneticilere sorular sordu. Sorulan sorulardan oldukça etkilenen sporcular verdikleri cevaplarla öğrencilerden yoğun alkış aldı. Daha sonra Antrenör Murat Yolcu tarafından okula Pota Beyi’nin tüm oyuncularının imzaladığı forma hediye edildi. Aynı zamanda antrenör Ahmet Özbay ise okula Bolu Belediyespor Boluspor tişörtü hediye etti. Konferans Salonu’ndaki programın bitiminde oyuncular ve teknik heyet öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği imza organizasyonuna geçti. Pota Beyi okulun her birimini tek tek gezerek bilgiler aldı. Minik öğrencilerin dev oyuncuların büyük ilgisini çekti. Hazırlanan ikramlar esnasında görüşlerini bildiren Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı Başantrenörü Murat Yolcu, “Çok güzel bir programdı. Uzun zamandır üniversitelerde bile böyle program görmedim. Çocuklar süper sorular sordular. Herşey çok güzeldi” dedi. Son olarak Özel Doğa Koleji Basketbol Takımı ile Pota Beyi arasında 10 dakika süren bir gösteri maçı yapıldı. Maçta her 2 takımın oyuncularının müthiş hareketleri alkış aldı. Program sonunda Özel Doğa Koleji öğrencileri Pota Beyi’nin Bolu’daki maçlarına davet edildi. Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı’nın önümüzdeki günlerde okul ziyaretlerinin devam edeceği öğrenildi.

Tribünbolu / Özel Haber

Bunlar da var!

Kritik 1 Puan

Boluspor TFF 1.Ligin 30.haftasında kritik bir maça çıktı. Osmanlıspor’un kaybettiği haftada Boluspor deplasmandan 1-1’lik beraberlik …

Boluspor’dan Kritik Kayıp!

Uzun bir pandemi arası sonrasında TFF 1. Lig’de 29.haftada Boluspor, kendi evinde Altınordu ile karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir