GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Şevşek Ali’ye Gerede’de yoğun ilgi

Şevşek Ali’ye Gerede’de yoğun ilgi

Çarşı Grubu’nun içinden gelen biri olan ve tüm Beşiktaşlıların tanıdığı Şevşek Ali lakaplı tribün lideri Ali Pektaş bugün Beşiktaş’ın tesis yapılanması içinde olduğu Gerede’deydi.

Türkiye’nin 3 büyük kulübünden biri olan Beşiktaş’ın tartışmasız en başarılı oluşumlarından biri de tribünü ve Çarşı grubu. Beşiktaş ile bütünleşen ve sesini tüm dünyaya duyuran Çarşı Grubu, bugüne kadar birçok da sosyal sorumluluk anlamında etkinliklerde yarattığı farkındalık ile adından söz ettiriyor. Beşiktaş’ın tribün emekçisi olan ve Beşiktaş formasıyla sete de çıkan vefakar amigo Ali Pektaş, hayatını ve seçkin anılarını anlattığı “Semt Bizim Ev Kira” isimli yazdığı kitap için Gerede Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşen imza ve söyleşiye katıldı. Çarşı Kıbrıs Grubu tarafından düzenlenen Ali Pektaş’ın imza ve söyleşi gününe Bolu’daki Beşiktaş sevdalıları yoğun ilgi gösterdi. Şevşek Ali tadilatı süren Beşiktaş Esentepe Oteli ve tesis arazisini de inceledi.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Malok

TFF 1.Ligde 2.haftanın hakemleri açıklandı. Buna göre Adana Demirspor-Boluspor maçında Emre Malok düdük çalacak. Alınan …

Abdullayev ve Muhammet Raşit Boluspor’da

Beypiliç Boluspor Araz Abullayev ile 1+1, Muhammet Raşit Yöndem ile ise 4 yıllık sözleşme imzalayarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir