GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / SEZON SONUNA KADAR İLK 6 HEDEFİ

SEZON SONUNA KADAR İLK 6 HEDEFİ

Boluspor’un Adana Demirspor’u 3–1 yendiği karşılaşma sonrası kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Fuat Çapa maçı değerlendirdi. Çapa sezon sonunda ilk 6 içinde olacaklarını belirtti.

Boluspor TFF 1. Lig 5. Hafta karşılaşmasında Adana Demirspor’u, İshak Çakmak (2), Poepon’un goleri ile 3 – 1 mağlup ederek ilk galibiyetini aldı. Karşılaşma sonunda basın mensuplarına maçı değerlendiren kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Fuat Çapa, sezon sonunda ilk 6 içinde olacaklarını söyleyerek; “ Maçtan önce gayet stresli bir Bolu vardı. Geçtiğimiz hafta oyundan sonra söylemiştim oyun olarak iyiydik. Bu gün ise ilk ddakkaadan itibaren çok iyi bir pozisyon alan Bolu vardı. Gollerin erken gelmesi özgüvenimizi arttırdı. 3 tane zorunlu oyuncu değişikliği yaptık. Bu bazı planlarımızı değiştirdi. Şunu kabullenelim. Çekirdek kadroyu koruyor desek de bu oyuncuları değerlendiremedik. Bu gün 6 oyuncu bizimleydi. Biz yeni bir oluşum içerisindeyiz. Bize kim ne zaman katıldı ve katkı sağlayabilir bunu düşünüyoruz. Kariyer olarak, isim olarak 3 – 4 oyuncu var ve bir an önce oynamalarını bekliyoruz. Şu an oynamaları bize pahalıya mahal olabilir. Sanstos’un yaptığı katkılar ve olmadığından olanları göz ardı edemeyiz. Skora direk katkı sağlayan kimler vardı bakmamız lazım. Dişlilerden biri yoksa bu size büyük sıkıntı çıkarır. Önemli olan neler yaptığımız ve neleri aşabileceğimizdir. Biz doğru yoldayız. Biz ilk iki için aday değiliz. Biz bunun için bir kadroya sahip değiliz. Bunu u an itibariyle söylüyorum. Lig başlamadan önce de söyledim. Bize katkı sağlayacak oyuncular fiziksel olarak yeterli değil. Biz ilk altının içerisinde kesinlikle olacağız. Burada kaçıncı olacağımızı bilemem ama oyuncularımın sakatlıkları cezaları etkili olacak. Biz kendimizden eminiz . Genel olarak hatamız sezon başladıktan sonra yapılanmaya başlıyoruz. Ülkenin şablonu bu. 7 – 8 hafta kala sistem oturuyor. Bu sistem böyle olduğu müddetçe bu sıkıntılar hep olacak. Bize de pahalı şeylere mahal oluyor. Duygusal davranmamız, yapılan işlerin yanlış yapılmasını sağlıyor.  Sezon başında ne dediysek aynısını diyoruz. Sezon sonunda ilk 6 içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir