GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

Amatör Spor Haftası bu yıl 09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında tüm Türkiye’de farklı etkinliklerle kutlanacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl ortaklaşa planlanan, her yaştan insanın spor yapması için düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası bu yıl 09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında tüm Türkiye’de farklı etkinliklerle kutlanacak.
Bolu’da düzenlenecek olan Amatör spor haftası etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürülüğü’nde Amatör spor haftası tertip komitesi üyeleri ile toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıya Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Saniye Yurtsever, Askf Başkanı Zekeriya Gökmen, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Tuncer Baştaş, Bolu Halk Sağlığı Sosyal Projeler ve Uygulamalar Birim Sorumlusu Emine Dönmez Özdoğan, AİBÜ Besyo Araştırma Görevlisi Ahmet Özsoy, Askf üyesi Mustafa Ay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem ve şube müdürleri katıldı.
İlimiz Bolu’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenecek Amatör Spor Haftası etkinlikleri 09 Ekim 2017 Pazartesi günü saat 15.30’da Bolu Belediyesi önünden hareket edilecek kortej yürüyüşü ile başlayacak. Ardından Spor Standları önünde gerçekleştirilecek sportif etkinlikler ile devam edecek.
09 – 15 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Amatör Spor Haftası etkinlikleri Bolu’da çeşitli spor branşlarında yapılacak müsabakalar ile tamamlanacak.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir