GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Sporcular ve veliler kenetlendi

Sporcular ve veliler kenetlendi

Bolu Belediyespor Taekwondo Antrenörü Zekeriya Demirci haftasonunda öğrencilerini aileleri ile bir araya getirerek birlikte spor yaptırdı.

BOBES’te gerçekleşen organizasyonda veliler sporcularıyla buluştu. Sporcularla eşleşen veliler programda oldukça keyifli anlar yaşayarak çocuklarıyla spor yapmanın keyfini yaşadı. Program sonrasu sitemize konuşan veliler, “Gençler ve çocuklar için bu uygulama bulunmaz bir nimet. Çok güzel bir uygulama var şu anda. Daha kalabalık olması ve salonun daha geniş olması lazım. Çocukların rahat etmesi, doğru dürüst çalışabilmesi lazım. Çocukların hareket kabiliyeti daha derin daha esnek olsun. Çocukların kahvelerden şuradan buradan kurtulabilmesi için 1 numara spor. Benim torunum 1.5 yaşında o ben de geleceğim diye tutturdu. Çocuklarla velilerin birlikte spor yapabilmesi çok güzel. Herkese tavsiye ederim babasıyla annesiyle çocuğu ile gelsin. Aileler çocukları spora alıştırsın. Spor insanı sigaradan uzaklaştırır, kahveden, içkiden ve kötü arkadaşlardan uzaklaştırır. Sporda verilen terbiyeyi ailede vermek çok daha zordur. Spor sonrası çocukların ne kadar nazik ne kadar duygusal ve kültürlü oldukları ortadadır” şeklinde görüş bildirdiler.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

LİGLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Tüm dünyada hızla yayılan koronavirüs salgını, liglerin ertelenmesine sebep olmuştu. İleri bir tarihe ertelenen liglerin …

DİGİTÜRK’TEN KORONAVİRÜS AYARI!

Digiturk, korona virüs nedeniyle lig maçlarının ertelenmesinden dolayı ligler başlayana dek tüm dizi ve film …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir