GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / TARAFTARLARDAN ORTAK AÇIKLAMA

TARAFTARLARDAN ORTAK AÇIKLAMA

Yeni sezonun başlamasına az bir zaman kala Bolusporlu taraftar grupları yaptıkları ortak açıklama ile Boluspor’un yanında olacaklarını ve Süper Lig hedefine yürüyeceklerini duyurdular.

Yarenler ve Cadde 14 taraftar grupları yaptıkları ortak açıklamada şu ifadelere yer verdiler:

“Bir sezona daha başlarken yönetim, teknik ekip ve futbolcularımızın her zaman olduğu gibi destekçisi olduğumuzu belirtiriz. Bilindiği üzere mevcut yönetimimiz göreve gelirken 3 yıl içerisinde süper lige çıkma hedeflerinin olduğunu deklare etmiş ve bu doğrultuda Fuat Çapa ve ekibi göreve getirilmiştir.
Tüm engellemelere rağmen takımımız başarılı bir sezon geçirerek play-off oynamıştır. Öncelikle bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ederiz. Artık çıta yükselmiş camiamız şampiyonluk istemektedir.
Bu hedef gerçekleşeceği zaman üzülecek birçok kişi olmasına rağmen yönetim, teknik ekip, futbolcu ve taraftar olarak tüm gücümüzle hedefe yürüyeceğimizi, tüm engelleri aşmak için çalışacağımız herkes tarafından bilinmelidir.
Boluspor taraftarı olarak kombinelerimizi “MARATON” tribününden alarak hedefe giden yolda takımımızı son dakikaya kadar destekleyeceğimizi, her platformda Boluspor için elini taşın altına koyan herkes ile birlikte olduğumuzu kamuoyuna duyururuz.”

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

BOLUSPOR’UN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ABAT

Boluspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısında, Abdullah Abat tek liste ile girdiği seçimde yeni Kulüp Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir