GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / TÜRKİYE BİSİKLETLE ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI DÜZENLENDİ

TÜRKİYE BİSİKLETLE ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI DÜZENLENDİ

Türkiye Oryantiring Federasyonunun 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan Bisiklet-O Türkiye Şampiyonası Yarışı önceki gün Bolu’da yapıldı.

Türkiye Oryantiring Federasyonu faaliyet takviminde yer alan Bisikletle Oryantiring Türkiye Şampiyonasının son ayağı Bolu’da düzenlendi. İlk gün Aladağ bölgesi ikinci gün ise Gölköy ve Avdan Köyü mevkilerinde yapılan yarışlara Türkiye genelinde 24 takım halinde 67 sporcu 11 farklı kategoride mücadele etti. Sporcular 4 bin 110 metreden 10 bin 10 metre arasında değişen parkurlarda varış noktasına ulaşmak için ter döktü. Bu müsabaka sonrasında sporcuların milli takım kamplarına alınıp, buradan da Finlandiya Dünya Şampiyonası ve Estonya’daki yarışmalara gönderileceği belirtildi. Müsabakada derece alan sporcularımıza madalyalarını Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Oryantiring Federasyonu Başkanı sayın Hacer Akyüz ve kurum şube müdürleri Ramazan Demir, Hakkı Karabacakoğlu ve sayın Muzaffer Akdoğan takdim ettiler.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Liglere Milli Ara

Milli Takımın UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ve Sırbistan ile oynayacağı maç nedeniyle haftasonunda oynanacak maçlar …

Giresun-Bolu Maçı Hangi Kanallarda?

TFF 1.Ligin 4.haftasında oynanacak olan maçların naklen yayın programı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Giresunspor-Boluspor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir